Dagelijks produceert men ca. 2000 radiatoren d.m.v. de allermodernste productietechnieken en de nieuwste productiemiddelen. Vasco-radiatoren zijn verkrijgbaar met rechte of gebogen buizen, in diverse hoogten en breedten, in tal van kleuren, als wandmodel of zelfs als vrijstaande opstelling. De meeste radiatoren kunnen bovendien voorzien worden van luxe-accessoires zoals spiegels, handdoekrekjes, enz.
Vasco-voorraadradiatoren worden standaard geleverd in kleur RAL 9016 (verkeerswit). De meeste badkamerradiatoren zijn standaard voorzien van een verchroomd wegklapbaar droog- en stapelrekje.
Badkamers, whirlpools en sauna’s zijn onze specialiteit. Uw showroombezoek wordt een ontdekkings tocht. U zult versteld staan van de vele mogelijkheden die Bubbels & Jets te bieden heeft op het gebied van badkamers, whirlpools en sauna’s. Bubbels & Jets bestaat inmiddels 15 jaar en is in heel Nederland een begrip geworden op het gebied van complete badkamers, whirlpools en sauna’s. Maar ook badkamermeubels, baden, buitenspa’s, Jacuzzi’s,stoomcabines en wand- en vloer tegels van Jacuzzi, Villeroy & Boch, Cleopatra, Tylo, Repabad,Dimension One spa’s, Helo sauna’s en onze geselecteerde Home collection.